W piątkowym komentarzu BM Pekao sa pisze dość dobrze o XTB broniąc go m.in:
- wyniki za 4 kw postrzegają neutrealnie z powodu niższej zmienności i kosztami pozyskiwania klienta oraz kosztami marketingowymi
- xtb wskazuje że koszt pozyskania klienta jednak był porównywalny z tym w latach 2023-2024
- planowany wzrost klientów jest znacznie wyższy niż pekao sa zakładało w tym tygodniu w swojej reko na 94 złote ( reko z 29.1.2025 ) ale pekao uważa że pewnie ten cel spółka zrealizuje m.in z uwagi na kryptowaluty oraz inne nowe produkty
Pamiętajcie wyższa zmienność to może się teraz zacząć m.in po cłach od Trumpa .Kto wtedy może na tym zarobić.... ?