Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,90 zł , zmiana od tamtej pory: 109,57%
https://www.finanznachrichten.de/nachrichten-2020-10/50873351-pta-dd-pcc-se-mitteilung-ueber-eigengeschaefte-von-fuehrungskraeften-gem-art-19-mar-015.htm

Tam też kupują z zarządu...
  • PCC SE Autor: ~Twardy
  • Re: PCC SE Autor: ~Glapa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PCCROKITA 5,87% 92,00 2021-10-18 17:02:55