Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  90,50 zł , zmiana od tamtej pory: -15,03%

PCC Rokita – dobra passa wynikowa

Zgłoś do moderatora
PCC Rokita kontynuuje dobrą passę wynikową. Przychody 1 kw. 2022 były rekordowe, bardziej ze względu na wzrost cen produktów aniżeli wolumenu sprzedaży. Jednocześnie utrzymana została wysoka rentowność. Energia elektryczna jest jednym z głównych kosztów wytworzenia, ale na szczęście spółka zakontraktowała dostawy z wyprzedzeniem po niższych cenach.

Dalsza część artykułu, w bezpłatnej analizie opublikowanej na https://portalanaliz.pl/analizy/pcc-rokita-po-1-kwartale-2022/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA -0,90% 76,90 2022-09-23 17:01:11
2022-09-22
Transakcje na akcjach
2022-09-12
Transakcje na akcjach
2022-09-07
Transakcje na akcjach
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.