Forum Giełda +Dodaj wątek

PBSFINANSE - nowa wartość !

Zgłoś do moderatora
Na 20 marca Zarząd Spółki wyznaczył termin podania wyników skonsolidowanych za rok 2011 i IVQ całej grupy kapitałowej. Czyli po raz pierwszy w historii tej spółki przedstawiony zostanie potencjał gospodarczy i wyniki osiągnięte przez akcjonariusza większościowego jakim jest Podkarpacki Bank Spółdzielczy oraz powiązane z nim podmioty grupy kapitałowej ( DUET; NEWCO i CARPATIA MEAT). Czy nie sądzicie, że przedstawione w tym ujęciu dane radykalnie zmienią obraz notowanej na GPW spółki PBSFINANSE S.A. , i że stanie się to bodźcem do wzrostów ceny tych akcji .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE -2,70% 0,36 2021-09-16 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.