Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,30 zł , zmiana od tamtej pory: -62,09%

paweł jak to widzisz dalej?

Zgłoś do moderatora
Dziesiątki Twoich postów gdy brałeś po 28, że będą Himalaje, że 38, że 60, że 10 wzrostowych sesji przed nami nie sprawdziło się. Utopiłeś się tutaj jak na Bogdance ze stratą ok 40%.

Teraz naganiasz na 8-10 zł Bogdankę nieprzerwanie od ponad roku i haka - na 120 jak prawdziwy, vel 10 innych nicków znany pieszczotliwie jako prawdziwek ;)

W każdym razie kiedy te Himalaje? Bo nie ukrywam że od 17,8 krążę tu już jak orzeł gotowy do pikowania i ataku ;))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNEX -0,16% 6,18 2025-10-03 16:48:30