Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,20 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Patrząc na wskaźniki finansowe i fundamenty to jestem w szoku...

Zgłoś do moderatora
Duży też progres przychodów , ale na razie te obroty dzienne jak na rynek główny trochę marne mnie zniechęcają. Jak się pojawią mocniejsze obroty to jak najbardziej można to łyknąć. Mimo skokowego rozwoju spółki patrząc po raporcie ludziska jakoś się nie kwapią i to mnie powstrzymuje obecnie. Będę sobie obserwować rozwój sytuacji. Czy ktoś będący tu dłużej może się wypowiedzieć o obrotach na spółce i potencjalnych infach, rozwoju w przyszłości? Pozdrawiam serdecznie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EDINVEST 0,00% 4,20 2021-09-17 16:03:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.