Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  602,00 zł , zmiana od tamtej pory: 11,13%

PARKIET - typy na czerwiec

Zgłoś do moderatora
https://www.parkiet.com/Portfel-fundamentalny/306099998-Majowe-typy-ekspertow--zalapaly-sie-na-gieldowa-hosse.html?fbclid=IwAR2J5VVCHFb0UaKPYpF8B6lUMmDHS0HbEhhmmUDyc64koX1vxM8Pmc8G_oI

Na celowniku znaleźli się również beneficjenci bardzo dobrej koniunktury w przemyśle i budownictwie, gdzie wciąż nie brakuje atrakcyjne wycenianych spółek z potencjałem zwiększania zysków w kolejnych okresach. Te pierwsze skorzystały z ożywienia popytu. Wiele z nich wyszło z pandemii jeszcze wzmocnionych dzięki poczynionym oszczędnościom i osłabieniu złotego. W tym gronie eksperci duże nadzieje wiążą m.in. z Grupą Kęty, Famurem, Alumetalem czy Wieltonem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KETY -1,76% 669,00 2021-08-05 14:08:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.