Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  90,50 zł , zmiana od tamtej pory: -16,91%

Parkiet na weekend o pcc rokita

Zgłoś do moderatora
Krystian Brymora z bdm wychwala pod niebiosa naszą Rokitę. Pisze że ceny sody kaustycznej wzrosły o kolejne 40 proc więc jeszcse wiecej niż w 1 kw. Widzi perspektywę rewizji prognoz ! Artykuł Wzrost kosztów żadną przeskodą do poprawy marż.
Czuje że lato będzie gorące

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA 0,13% 75,20 2022-09-27 13:12:00
2022-09-26
Transakcje na akcjach
2022-09-22
Transakcje na akcjach
2022-09-12
Transakcje na akcjach
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.