Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  62,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,15%

Panu Skopowskiemu pomnik sie nalezy

Zgłoś do moderatora
Za podejscie Pana Kapitana i calej ekipy BPC do nas, czyli drobnego akcjonariatu, to powinni pomnik za zycia im postawić. Zobaczcie sobie co zrobil na columbusie ciszewski ze świtą. A u nas 2000% w pol roku, zmniejszą ilosc akcji, dywidenda w mcanach, a perelka sie nawet jeszcze nie rozpedzila.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC -2,57% 0,53 2022-01-21 16:37:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.