Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,44 zł , zmiana od tamtej pory: -26,80%

Pantoła z wozu, koniom lżej

Zgłoś do moderatora
A propos dzisiejszego espi, brutalnie szczerze. Myślę, że bardzo dobrze, że Pantoła stracił wpływ na firmę. Nie zna rynku, nie zna gustów graczy, nie potrafi dogadać się z playway i zrobić promocji. Pantoła nie myśli jak szef firmy, tylko spełnia swoje egoistyczne zachcianki, co już kiedyś pokazał kończąc "bardzo piękna katastrofą" i to czuć w każdym wywiadzie z nim. Mam nadzieję, że przyjdą nowi, głodni sukcesu lub PW przyśle kogoś od siebie. Myślę, że większościowy mu zasugerował wyjście z twarzą teraz lub odwołanie na walnym. Tak, jestem sfrustrowany, bo umoczyłem. Ale myślę też, że teraz będzie tylko lepiej. O ile zespół się nie rozleci i PW nie wypnie, to kolejny rok będzie lepszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DETGAMES 8,33% 3,25 2021-12-02 10:36:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.