Brakuje Wam nadal wyobraźni.....
A jeśli Wasze - ostatnio- śmieszne zagrywki obserwuje ktoś kto - może jeszcze ma ochotę coś od Was kupić ... dużo kupić
Ktoś kto rozumie specyfikę nc, komu opowiadaliśmy o hawe , o tym jak się steruje, jak się poznaje kogoś... czy jest ktoś jest godny czy nie... na jakim poziomie ma sterników etc....
To aż żal , że ktoś - kto być może tu zyska 2gr - może stracić 2 miliony:(
My dajemy konsekwetnie inny przykład i tak już zostanie:)
Mamy dużo czasu i ....
Pozdrawiamy:)