Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,08 zł , zmiana od tamtej pory: -73,65%

Panowie zgłaszać sie .Ilemacie akcji.Częśc druga.

Zgłoś do moderatora
Panowie, rozmawiawiałem z Panem Piotrem z SII i tak.....Teraz na walnym chcą zacząć wprowadzać ustawe o tym wykupie za 2,07 Na razie mamy czas, by dalej sie zgłaszac by uzbierac te 10 % akcji....Samo już zawiązanie porozumienia jest trochce skomplikowane by , nie posądzano nas o zmowe....Stowarzyszenie Inwestorów Inwidualnych...Jeżeli będziemy chcieli >>Moze nas reprezentować, na walnym zgromadzeniu....Teraz najważniejszy cel . zebrac te 10%...Czekam na maila , KTÓRY OPUBLIKUE.i MAM NUMER TEL TYLKO NA TEMATY...CHCECIE DZWONCIE....Razem pojawia sie nasza siła tel 577 794 619 Tylko koledzy beż wygłupów :-) I dalej prosze tych co sie jeszcze nie wpisali By teraz już na ten wątek podawali ilość swych akcji...Tylko prosze nie podawać drugi raz..Pozdrawiam.Jacek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN 19,13% 0,55 2021-05-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.