Forum Giełda +Dodaj wątek

PANOWIE PROSBA!!!

Zgłoś do moderatora
Jak wyglada sprawa dywidendy w sensie:

-o jakiej cnei brana jest CZK przy przlicznieu na zlotowke z ktorego dnia??

-
w jaki sposb podatek jest rozliczany???

kogo sie oyttam to kazdy inaczej,na stronie KDPW nawet szczegolowo wielu rzeczy nei mozna znalezc,min kurs rozliczenia,chyba ze cos niezauwazylem to mozliwe,jakby co czekam na podsatwowe info o dywidendzie.


dzieki wielkie!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -0,58% 170,20 2022-09-30 14:52:23
2022-09-19
INTEREST PAYMENT NOTICE
2022-09-07
Interest Payment Notice
2022-09-02
Interest Payment Notice
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.