Witajcie, co tu się dzieje? Myślicie że są jakieś perspektywy na wzrosty, co robić człowiek ma takie plecy że płakać się chce....i bardzo proszę bo nie chce mi się czytać że jestem idiota, debilem itd... Noo niestety zainwestowałem za namową kogoś kto się podobno zna i jestem dużo pieniędzy w plecy.....