Ogłaszam !
Co następuje "Naganiaczy dużo" potrzepie kursem ale będzie dobrze. Raport jest jaki jest, przy IV kw był płacz ze koszty zostną wykazane w tym kw i że będzie mniejszy zysk lub nawet strata.... a tu proszę zysk niewielki bo niewielki ale jest mimo problemów z odbiorami, kapcie wam pospadają za kilkanaście miesiecy.... a chwila ... już was tu nie będzie pójdziecie naganiać w inne miejsce. Nie sądze ze sami inwestujecie pewnie ktoś daje wam 5 zł pod sklepem za pisanie takich pierdół. Słabym wyrwiecie może papier i zarobicie swoje kolejne 5 zł. Także zdrowia !