Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,00 zł , zmiana od tamtej pory: -47,00%

Panów z VTI na MInistrów ds Innowacji i Polska drugą Japonia w 10 lat

Zgłoś do moderatora
by sie stała.
Wywalić ten beton z ministerstw i zatrudnic ich a koszty spadna 100 razy a efekty wzrosna tysiac razy.!!!
taki mam pomysł i wniosek. Oni zrobili coś z niczego i jeszcze podbili tym swiat. A nasi ministrowie i inni ekonomiści od 30 la t tylko umieli sie uwłaszczyć na państwowych resztach majatku , resztę rozkraść i nawydawac kupe kasy na fundusze unijne wydane na baseny na zadupiu gdzie nikt sie nie kąpie , bo wszyscy wyjechani na saxy.Tak więc Panowie do dzieła.
Brawo VTI hip hip hurra

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN -3,64% 2,12 2021-11-26 15:22:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.