Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,43 zł , zmiana od tamtej pory: -15,89%

Panie src to i ja spojrzę na wasz wypociny, specjalnie dla ciebie :)

Zgłoś do moderatora
Ktoś pisał w innym wątku, że zadłużenie zmniejszyło się o 4 mln, mistrzu pokaż mi w którym raporcie, bo na pewno nie waszej " perły "
Zobowiązania długoterminowe z 1,72 mln do 0,56 mln zł ( spadek o 1,16 mln zł )
Zobowiązania krótkoterminowe z 0,56 mln zł do 1,49 mln zł ( wzrost o 0,93 mln zł )

Tak więc spadek zobowiązań o 230 tys. zł, gdzie ty widziałeś te 4 mln zł ?

Do tego spadek przychodów o 7 tys. zł , wiec marginalnie ( src pewnie na innych spółach byś piał, że spadają przychody, firma się zwija itp ird ), ale wasza firma się nie rozwija, stoi w miejscu :)

Bardzo ładnie rosną wam koszty działalności, zauważyliście ? :) wzrost o 81 tys. zł na kwartał, czyli o ponad 10 %... W tym usługi obce do góry o 14 tys. zł ( src już widze jakbyś piał sam wiesz gdzie :) oj byłby lament, że wyprowadzają kasę, że prezes założył inne firmy, żeby wyciągać sobie pensję itp itd ), Strata ze zbycia niefinansowych aktywów trwałych 62 tys. zł, jak oni mogli czegoś nie sprzedać, przecież są najlepsi ?
Spadek zysku z 274 tys. zł do 209 tys, zł....
tak samo wzrost aktywów, bardzo ładne zabiegi, (swego czasu fluid wykazał chyba 18 mln zł zysku netto , wszyscy zachwyceni, szkoda, że to przez to, że sobie wycenili swoje logo na 20 mln zł haha ), Inne wartości niematerialne i prawne : 2,1 mln zł ? logo wycenili ? wartość firmy wzrost z 6,05 mln zł do 7,76 mln zł, może ktoś powiedzieć na jakiej podstawie :P? grunty 0,7 mln zł ok, gdzie 1 mln zł ?
Aktywa obrotowe, bardzo ładnie zalegają im towary ( coraz mniej klientów ? ) o wartości 867 tys, zł ( wzrost o 318 tys. zł ),
widzieliście tą ładną rubrykę - należności od pozostałych jednostek/ powyżej 12 miesięcy c) inne 782 tys. zł :)

a wy założyliście 2 wątki, gdzie piejecie z zachwytu jak jest pięknie i wspaniale. Do tego jeszcze bezczelnie kłamiecie, że zadłużenie spadło o 4 mln zł, ale to poziom wasz, jak src bardzo lubi kłamać i robił to na softblue, gdzie bezczelnie wpierał, że prezes nie sprzedawał akcji, a wywalił ładne mln akcji :) przecież macie wspaniałe aplikację, zachwycacie się siedzibą, codziennie piejecie jak to jest wspaniale, jak to spółka się wspaniale rozwija, kółeczko wzajemnej adoracji i ty src masz czelność latać po innych forach i całymi dniami wytykać wszystko ? ty wytykasz emisje za gotówke po nominale, a chwali i piejesz z zachwytu przy emisji za aport też po nominale ? HIPOKRYZJA HIPOKRYZJA :)

a jeszcze jedno emisja akcji dla prezesa na kwotę 1,196 mln zł w zamian za nieruchomość, nie jest dziwne, że przy tak rosnących cenach nieruchomości, gruntów itp wasza nieruchomość nie zwiększyła wartości ani o złotówkę ?

src taka gigantyczna korporacja i tylko 8 osób zatrudnionych ? i ty chcesz sie śmiać z innych spółek ? hipokryzja to twoje drugię imię, na swoich spółkach kłamiesz, lawirujesz i piejesz z zachwytu nad byle czym, wszystko jest piękne i wspaniałe,a przez całe dnie wylewasz swoje żale na innych spółkach, wytykając wszystko, komentując każdy wątek, wymądrzając się, chociaż zaliczyłeś wpadek, że szkoda gadać, gadając tylko o tym co każdy początkujący na rynku ( przychód, zysk, wartość księgowa ), raczej nie zakładam, że jesteś na wyższym poziomie. Przy takich jak ty trzeba by było robić sreeny w twoimi wpisami, bo później się wypierasz i piszesz, że tak nie było, tak jak przy tym, gdzie pisałeś, że kurs 1 zł to tylko mignie, a 5 zł będzie niedługo... specjalnie sprawdziłem 3-4 wątki teraz, znowu piszesz, że wzrost do 0,6 zł to kwestia nawet i jednej sesji, jak będzie dobry raport, przeciez twoi koledzy poklepywacze piszą, że raport jest nawet bardzo dobry, więc ? gdzie 0,6 zl ? najwyższy poziom hipokryzji tutaj jest...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLGROUP -2,44% 0,36 2020-12-03 11:10:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.