Forum Giełda +Dodaj wątek

Pani Teresa - dzisiaj dywidenda

Zgłoś do moderatora
Na wykresie miesięcznym kurs wybił długoterminową linię trendu spadkowego. Aktualnie możemy mieć do czynienia z lekkim cofnięciem, gdyż cena znajduje się na poziomie poprzedniego szczytu, który powinien stanowić pewien opór.

Jak widać na niższym, tygodniowym interwale – najbliższe wsparcie to zarówno poziom przełamanej linii trendu. Często w takich przypadkach cena po wybiciu ważnego ograniczenia po pewnym czasie cofa się. Jeżeli teraz też tak by się stało, to retest linii trendu przypada na poziomie czytelnego wsparcia, przy którym popyt mógłby się ponownie uaktywnić

Więcej + informacja o dywidendzie:

http://comparic.pl/listings/sezon-na-dywidende-pani-teresa/
  • Pani Teresa - dzisiaj dywidenda Autor: Comparic.pl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERESA 1,05% 15,36 2015-12-23 11:23:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.