Forum Giełda +Dodaj wątek

Pamietacie te historię .................ale to były czasy .........uuuuu

Zgłoś do moderatora
Z takich transparentnych informacji najlepsza była ta min ...... cytuję

"Cele strategiczne

Najistotniejszym celem strategicznym INFINITY S.A. jest ekspansja geograficzna spółki. Nadanie przedsięwzięciu charakteru globalnego i pozyskiwania klientów z innych krajów. Pierwszym krokiem na tej drodze jest wejście na rynek amerykański, rosyjski, chiński. Zakładanym efektem sukcesu na rynku amerykańskim będzie wprowadzenie spółki na NASDAQ...."

Pamiętacie ,ale facet miał marzenia! W sumie to NASDAQ to Tymoś osiągnął

A najpiekniejsze słowa Tymosia to te,które przejda do historii NC ,cytuje ....

""Wszystkie zaplanowane cele zostały osiągnięte" - zapewnia Tymochowicz

"W opublikowanym dzisiaj oświadczeniu, specjalista od marketingu politycznego tłumaczy, że "za swoją misję i zasadniczy cel postrzegał wstępne oswojenie rynku z projektem", jakim było Infinity oraz wprowadzenie akcji spółki na giełdę. "Wszystkie zaplanowane cele zostały osiągnięte" - zapewnia Tymochowicz. Deklaruje przy tym, że zamierza dalej pomagać przy rozwoju przedsięwzięcia ............."

A jeszcze piekniejsze słowa ,cytuję .........

Były prezes informuje również, że pożyczył spółce 200 tys. zł. Środki te pochodziły ze sprzedaży akcji Infinity będących w jego posiadaniu.."

Pamiętam jak gadali,że kasa idzie na cele spółki a Ci sobie pozyczyli na lokate i kasa wróci do ich kieszeni,wbrew temu co mówili.
Kawałek fajnej historii,co?????????
Ida powolutku Świeta,ciekawe ile tym razem wywalą akcji w rynek?
Ponadto czy mają jeszcze jakies akcje z emisji,czy juz wszystko wywalili (oprócz oczywiście załozycielskich,których tez do końca nie wiemy czy trzymają).
Kiedy oni powołają jakiegoś nowego "prezesa" tej pseudo spółki na NC bo chyba tam nikt nie rządzi!?

pozdro

"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENTECH -13,58% 1,40 2020-03-04 13:00:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.