Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: 1 388,89%

pal restrukturyzacyjny

Zgłoś do moderatora
przedstawiony plan restrukturyzacyjny to niezła ściema. trochę oklepanych pustych sloganów, narzekania jak to prawo rzuca windykacjom kłody pod nogi, wreszcie rozdwojenie jaźni. i te cudowne portfele z lat 2008-2012 będące super zabezpieczeniem obligacji ha ha ha.
biedakom nie pasuje że PESEL trzeba podawać w sądzie, że przepisy odnośnie przedawnienai się zmieniły (badanie z urzędu).
z jednej strony ograniczają koszty osobowe i cieszą się że nie trzeba płacić odprawy bo rozwiazania umowy o pracę są i będą realizowane będzie za porozumieniem stron, z drugiej świrują że będą zatrudniać. schizofrenia do kwadratu. tu już nic z tego nie będzie. bankrut.
  • pal restrukturyzacyjny Autor: ~marian_koniuszko
  • BANKRUT i tyle :-) Autor: ~xxx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FASTFIN 0,00% 1,34 2021-10-01 11:24:45