Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,00 zł , zmiana od tamtej pory: 43,00%
i znowu ładny pakiecik poszedł ...

pewnie nie dowiemy się kto tym obraca bo jesli to madkom sp. zoo to zobaczymy to dopiero gdy spadną poniżej 70% chyba ze ci pozbierali sprzedają Madkomowi ;-) a tego tez nie dowiemy się jesli nie przekroczą 75% ;-)
trzeba poczekać do wza - wtedy ujawni się stan posiadania Prezesa.

znaczy dobrze jest ! jak nie ma komunikatu z art 160.
  • pakiecik Autor: ~pakiecik
  • Re: pakiecik Autor: ~sanders
  • Re: pakiecik Autor: ~pakiecik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM 2,14% 2,86 2025-09-10 14:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.