Forum Giełda +Dodaj wątek

ostry zjazd- likwidacja w ramach spółki

Zgłoś do moderatora

KOMUNIKATY SPÓŁEK
28.11.2013 12:41 - 15163102
a aa aaa
SKYLINE INVESTMENT SA otwarcie postępowania likwidacyjnego spółki zależnej
Raport bieżący 18/2013

Zarząd Skyline Investment S.A. informuje, iż w dniu 28 listopada 2013 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie spółki zależnej od Emitenta - Polskiej Grupy Odzieżowej S.A., podjęło uchwałę o jej rozwiązaniu i przeprowadzeniu postępowania likwidacyjnego. Na likwidatora spółki został wybrany p. Paweł Maj.

Emitent posiada 83% akcji w kapitale zakładowym Polskiej Grupy Odzieżowej S.A. W ocenie Zarządu Skyline Investment S.A.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE 0,00% 0,62 2020-12-03 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.