Forum Giełda +Dodaj wątek

Ostatnia informacja na temat rocznego jest z 30.06.2014

Zgłoś do moderatora
Zmiana publikacji raportu rocznego
2014-06-30 21:13 A A+ A+
Zarząd spółki Jurajski Dom Brokerski S.A. ("Spółka") informuje o zmianie terminu publikacji Raportu rocznego za 2013 roku. Raport, którego termin publikacji, zgodnie z raportem bieżącym został wyznaczony na 30 czerwca 2013, zostanie opublikowany do 4 lipca 2014. Z przyczyn losowych, niezależnych od biegłego rewidenta opinia będąca składową raportu rocznego nie mogła zostać dostarczona w wyznaczonym terminie. Zmiana publikacji raportu rocznego powstała również z przyczyn niezależnych od Zarządu Spółki. Podstawa prawna: § 6 ust. 14.2. Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect"
Osoby reprezentujące spółkę:

Paweł Reng-prokurent

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINTECH -0,66% 1,50 2021-12-03 10:11:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.