Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,69 zł , zmiana od tamtej pory: -10,54%

osoba piotra chmielewskiego w EON

Dzisiaj w PB jest duży artykuł o współczesnej mafii i spółce Horcus, która była piramidą finansową i pralnią pieniędzy. Wyłudzili ponad 35 mln zł a sprawcy siedzą już w areszcie. Niestety podobną działalność prowadził pan Chmielewski za pomocą spółki PCH Venture, która jest zawieszona od marca, obecnie toczą się sprawy karne i wygląda to również na piramidę. Chmielewski ma za uszami znacznie więcej, masa spółek na Cyprze i wałek goni wałek, to wygląda na zorganizowaną grupę przestępczą i wydaje się kwestią czasu jak ten "biznesman" trafi do więzienia.
Tenże człowiek poprzez słupy (runicom, futuris) posiada  aż 224 tys. akcji EON . Są to akcje serii A, C i E co oznacza że to były emisje kierowane m.in. do niego, co z kolei oznacza że z tym człowiekiem powiązany mniej lub bardziej jest Zarząd EON.

To wszystko zebrane do kupy, pomimo że EON wydaje się spółką zdrową, zapala mi wielką czerwoną lampkę alarmową i odpowiada też na moje zdziwienie - czemu rynek nie interesuje się EON. Już wiem, rynek zawsze ma rację i widocznie dostrzegał to długo przede mną.

Obecność tego typu człowieka w akcjonariacie EON działa mocno na niekorzyść.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EONET 0,00% 5,09 2017-10-20 09:09:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl