Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,95 zł , zmiana od tamtej pory: 140,20%

Orzeł Biały - przebicie, re-test i dalsze wzrosty?

Zgłoś do moderatora
Wrzesień również był bardzo udany dla spółki Orzeł Biały. Drugi miesiąc z rzędu cena rosła o ponad 20%, a wzrosty te budowane są na naprawdę wysokich obrotach. Niedawno cena pokonała poziom dwóch poprzednich szczytów czyli okolice 9,40 zł. W piątek byliśmy świadkami wyraźnego cofnięcia ceny na niższe poziomy. Korekta niezwykle szybko została odkupiona i świeca dzienna to pin bar z długim dolnym cieniem. Takie zachowanie ceny sugeruje, że to jeszcze nie koniec wzrostów, a poprawienie dotychczasowego maksimum zwyżki powinno oznaczać kontynuację trendu.
link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -5,53% 23,90 2021-09-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.