Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,94 zł , zmiana od tamtej pory: -29,73%

Orlen zakup elektronii fotowoltaicznych a Photon

Zgłoś do moderatora
https://next.gazeta.pl/next/7,172392,30009213,orlen-chce-dominowac-w-nowym-segmencie-przejal-farmy-sloneczne.html

Orlen panuje zakup elektrowni wiatrowej i fotowoltaicznej o mocy 58MW za kwotę 130mln Eur. Nasz Photon ma już 2 razy więcej wybudowane i pracujace. Wartość tych elektroni to 1144mln zl a kapitalizacja to 744mln. Nie sa to jakieś specjalnie precyzyjne obliczenia, ale wskazują szacunkową wartość firmy. Oczywiście Photon ma obciążenia z tytułu zaciągnietych zobowiazan.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON -0,12% 8,39 2023-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.