Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,63 zł , zmiana od tamtej pory: 24,64%

orange my world

Zgłoś do moderatora
1. co sie podzialo z zyskiem ponad 500 mln przesunietym na kapital zapasowy w roku 2017 ....
2. skoro ceny nieruchomosci urosly to czemu na swoje dzialalnia nie wezma kredytow jako odwrocona hipoteka skoro i tak chca sie pozbyc tych nieruchomosci ( ale jak dotad wola sie kredytowac pieniedzmy akcjonariuszy i zamiast wyplacac dywidende to sobie ciagle uzywaja tej kasy udajac ze nic sie nie dzieje )
3. skoro inne firmy dostawaly zapomogi z tarcz pandemicznych to czemu orange nie podal ide dostal ? co to tajemnica jakas ?
  • orange my world Autor: ~1215859
  • Re: orange my world Autor: ~Wincent

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL 1,66% 8,27 2022-01-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.