Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,43 zł , zmiana od tamtej pory: 50,00%

Optizen labs zyskuje na Covid-19

Zgłoś do moderatora
Optizen labs zarabia na cyfryzacji treści. Podczas kiedy prasa drukowana traci, Optizen ma swoje 5 minut.- Odnotowujemy jednak niemal trzykrotny wzrost zainteresowania treściami płatnymi Newsweek.pl i Forbes.pl – mówi Agnieszka Skrzypek-Makowska. 
Mariusz Czykier, konsultant Optizen Labs. - Wszystko wskazuje, że obecna sytuacja potrwa dłużej niż tydzień czy dwa i to będzie gigantyczne tąpnięcie dla wydawców. Z dużym prawdopodobieństwem cały łańcuch dystrybucji prasy papierowej się załamie. Zawieszenie wydawania papierowych wydań "Wprost" i tygodnika "Do Rzeczy" to początek kryzysu, będzie więcej takich sytuacji – podkreśla.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOOTHILLS -0,77% 0,65 2025-11-13 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.