Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: -17,33%

Opracowanie prototypu urzadzenia

Zgłoś do moderatora
Świetne info!
W którymś z raportów pokazali, ze większość zapytań ofertowych od samorządów dotyczy bezprzewodowego systemu sterowania światłem ulicznym, którego spółka do tej pory nie miała w ofercie. W tym roku planowany jest start w pierwszych przetargach na system bezprzewodowy! Zaczyna się zabawa :)

APANET SA (1/2023) Zakończenie prac nad bezprzewodowym systemem sterowania oświetleniem ulicznym w związku z przyznanym grantem Bon na innowacje 2022-2023 (pap.pl)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APANET 0,00% 2,48 2023-05-30 15:20:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.