Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,26 zł , zmiana od tamtej pory: -71,46%

Opowiem Wam bajkę

Zgłoś do moderatora
Za górami za lasami szulernia grała sobie na jednej spółce. I tak grała i grała, łapała dołki, łapała górki i papierem handlowała. Szulernia wiedziała, że w odległej perspektywie spółka wielkich rzeczy dokona. Dlatego mamiła do czasu tym leszczy i papier im opychała. Lecz lata mijały i coraz mniej czasu zostawało. Szulernia więc front zmieniła, wpierw zamilkła, potem straszyć zaczęła. A tu Pan prezes nagle pstryczka w nos szulerni dał. Raport przyspieszył i szulernia została z ręką w nocniku. Akcje nie pozbierane, widły na kursie. Co tu robić? Co tu robić? Lament i płacz szulerni niesie się echem po Polsce. CDN.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETB2B -7,25% 0,07 2022-08-16 15:12:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.