Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,00 zł , zmiana od tamtej pory: 11,61%

Opisujemy ciekawe spółki dywidendowe

Zgłoś do moderatora
Lista ciekawych spółek dywidendowych w Polsce jest dosyć krótka, a analizowanie rynków zagranicznych potrafi zająć sporo czasu. Przygotowałem prosty newsletter i w każdą niedzielę po południu wysyłam mailem opis ciekawej spólki dywidendowej. Najczęściej są to spółki o których trudno się dowiedzieć z największych mediów czy blogów giełdowych.

Ostatnio opisałem spółkę PSEC wypłacającą od ponad 15 lat comiesięczną dywidendę wynoszącą w skali roku przeciętnie ok 12%.

Jeżeli ktoś chce otrzymywać ode mnie informacje o podobnych spółkach to zapraszam na: https://divstocks.pl/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ANALIZY -1,14% 34,60 2021-09-16 12:14:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.