Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,64 zł , zmiana od tamtej pory: -69,51%

Opinia DM BPS

Zgłoś do moderatora
0 października spółka podpisała aneks do umowy o wielocelowy limit kredytowy na podstawie którego górny limit wierzytelności pozostał na wysokości 2,65 mln PLN, a umowa została przedłużona do 30 kwietnia 2017 roku (18 miesięcy).
KOMENTARZ DM BPS
Informacja pozytywna, a okres przedłużenia umowy z bankami może zostać wykorzystany do poszukiwania inwestora, który zapewniłby spółce finasowanie kapitału obrotowego. Z wypowiedzi prezesa Plesiaka, cytowanego w dzisiejszym Parkiecie wynika, iż spółka potrzebowałaby 4‐5 mln PLN na zakup kolekcji WL’16, a po jej sprzedaży środki posłużyły by do sfinansowania kolekcji JZ’16. Należy dodać, iż obecna kapitalizacja spółki to 5 mln PLN. Wyniki spółki są słabe (w ostatnich 3 latach straty na poziomie operacyjnym oraz netto), dlatego o zwiększeniu zobowiązań finansowych nie może być mowy, dlatego jedyną szansą dla spółki jest pozyskanie nowego kapitału.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 0,00% 0,50 2020-03-18 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.