Generalnie słucha się go jakby miał kisiel w majtkach. Podbija prawie każdy wątek z ostatnich paru tygodni, żeby opluwać spółkę i innych.
Jeżeli jest tak merytoryczny i dba o finanse tutejszych akcjonariuszy to dlaczego nie stworzy jednego posta w którym wszystko wypunktuje merytorycznie? Niestety jest to jeden z tych ludków przez których poziom wymiany zdań na bankierze jest niższy niż muł w jego jeziorze.
Każdy sobie sam odpowie na to pytanie.