Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,02 zł , zmiana od tamtej pory: 115,23%

opcje strategiczne - spekulacje

Zgłoś do moderatora
Jak rozumiem obecny kierunek rozwoju się chyba wyczerpał, ale przynajmniej zapewnia jeszcze w miarę pasywny przychód.
W tym momencie liczę, że opcją firmy będzie (w końcu!) wejście na serio w game dev.
Jest stałe źródło kasy, żeby opłacić developerów - to jest komfort nie do przecenienia, żeby sobie w spokoju pisać gierki na konsole i PCty.
Co sądzicie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE -5,80% 6,50 2021-06-17 09:33:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.