ku uciesze gawiedzi. żeby była jasność, posiadam akcje od ponad 2 lat , mieszkam 2 km od siedziby spółki w Szeligach. Rozmawiam z ludźmi którzy tam pracują i wqrwia nie palant który wkleja wszystko co poda prasa. Wklejacz , który pojawił się z nikąd i nigdy oprócz linków nie napisał nic konkretnego. Odpowiem od razu na zarzut że ja nic nie piszę o spółce.
A dlaczego mam was informować o rzeczach o których prasa napisze po paru dniach ? Informacja jest więcej warta niż wasze durne wpisy na forum typu, up, północ, dzida itp.. Pozdrawiam , bez odbioru.