Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,55 zł , zmiana od tamtej pory: 8,46%

Omówienie sytuacji Grupy Sanok Rubber po Q3 2021

Zgłoś do moderatora
Sanok Rubber widzi duży długoterminowy potencjał w motoryzacji
 
Grupa Sanok Rubber ma za sobą bardzo dobre trzy kwartały 2021 roku, pozytywnie należy również ocenić sam trzeci kwartał, szczególnie na tle otoczenia biznesowego i biorąc pod uwagę wysoką bazę porównawczą sprzed roku.

Za nami ciężki kwartał, obciążony rosnącymi cenami surowców, transportu, nośników energii i płac. Ceny surowców dalej rosną. W motoryzacji widzimy zaniepokojenie, z kolei w sektorze przemysłowym sytuacja jest przyzwoita, dobrze dzieje się również w budownictwie. W tym ostatnim segmencie procentują dodatkowo nasze wcześniejsze inwestycje w nowe produkty i pozyskiwanie nowych klientów – wskazał Piotr Szamburski, Prezes Zarządu Sanok Rubber Company S.A.

https://pandl.pl/sanok-rubber-widzi-duzy-dlugoterminowy-potencjal-w-motoryzacji/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK 0,28% 17,95 2022-01-14 16:37:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.