Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,00 zł , zmiana od tamtej pory: -7,93%

Omówienie sytuacji Grupy AB po H1 2021 oraz perspektyw na kolejne okresy

Zgłoś do moderatora
Grupa AB po rekordowym roku widzi silny popyt i rozwija zdywersyfikowany biznes
 
Grupa AB pierwszy raz w historii zanotowała dziewięciocyfrową wartość zysku netto – w roku finansowym 2020/21 wynik netto to blisko 124 mln zł (+86% rdr) przy 13,1 mld zł przychodów (+28% rdr).

– To rekordowy rok, w którym odczuliśmy korzystne otoczenie rynkowe, ale wykorzystaliśmy też przewagi konkurencyjne i najwyższą efektywność operacyjną – wskazał Grzegorz Ochędzan, CFO Grupy AB.

https://pandl.pl/grupa-ab-po-rekordowym-roku-widzi-silny-popyt-i-rozwija-zdywersyfikowany-biznes/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL 0,38% 53,40 2022-01-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.