Forum Giełda +Dodaj wątek
Wasza spółka wygląda bardzo pozytywnie. Zamierzam dzisiaj wejść w nią, zanim wybije się z konsolidacji. Tylko bardzo mało papierów do zakupu.
Od siebie proponuję zainteresować się spółką Mediacap. Dobrze wygląda technicznie i fundamentalnie. Teraz jest prawdopodobnie optymalny moment na wejście. Akcji do 0,40 zł można całkiem sporo, jak na NC, kupić, a 1,40 zł w krótkim czasie całkiem realne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTIZENLB 0,00% 0,90 2022-05-20 11:14:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.