Raport. Szok stawiałem że prezes pobije rekord minusowy i mi nie pykło. Okazało się że jest na plusie co nie zmienia faktu że inne kwartały będą inne. Zdziwiłem się sprzedażą koparek co nie było żadnej info na espi więc działajom. Nie podoba mi się fakt przedłużenia prac gdzie powinni już zakaczyć oby dwie a nawet trzy zależy jak patrzeć na to. Ogólnie nie wierzę w prognozy super będzie jak zrobią to w 40%. Masz coś do dodania zapraszam do dyskusji