Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,79 zł , zmiana od tamtej pory: 18,99%
Jaki tu ruch, tym co brali po 7.70 na debiucie ciezko to zniesc (o ile dotrwali jeszcze), bardzo zgrabnie wywalaja swoje kilkaset akcji, co jeszcze ciekawsze na spadkach "ogromny" wolumen i aktywnosc dziwnych nickow, moze to swiadczyc o labedzim spiewie trolli, czyli zjazd do 50gr, kto odda to odda, kto nie odda to trudno. Najzabawniejsze w tym ze wartosc pakietow nie przewalanych z wora do wora nie jest wielka, takze zbierajcie, grosz do grosza a bedzie kokosza
  • Oesus Autor: ~wariner
  • Re: Oesus Autor: ~wariner
  • Re: Oesus Autor: ~X3
  • Re: Oesus Autor: ~wariner
  • Re: Oesus Autor: ~OMG

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -5,05% 0,94 2022-09-30 12:53:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.