Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,45 zł , zmiana od tamtej pory: -2,23%

Odwrotne przejęcie?

Zgłoś do moderatora
Może w końcu coś się ruszy, miesięczny tygodniowy bajka pod powrót na 1zł. Do końca 3 kwartału ma się wyjaśnić sprzedaż licencji podmiotowi z USA. Ten list jest ważny do 26 października. VRaAR prowadzi ciekawe projekty AR dla LEGO, Kubuś, Powstanie Warszawskie oraz współpracuje z Facebookiem przy jednym z projektów. Splashxr, tam siedzi prezes Optigisa. Gdyby list doszedł do skutku to mamy fajny podmiot taki HUB technologiczny VR, AR, Gaming. Kapitalizacja 4.8mln ...
  • Odwrotne przejęcie? Autor: ~jawa
  • Re: odp Autor: ~Ja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -2,44% 0,44 2024-02-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.