Forum Giełda +Dodaj wątek

odwrócona głowa z ramionami

Zgłoś do moderatora
czy to waszym zdaniem formacja odwróconej głowy z ramionami? Wiadomo zwiastuje ona wzrosty. Fundamentalnie: 1. problem - spadek koniunktury, minimalnie mniejsza sprzedaż - gorsza rentowność operacyjna obecnie. 2.plus ograniczenie zadluzenia o polowe. koszty odsetkowe mniejsze 3.plus potencjal zwrotu decyzja sadu ok 9mln zł od raiffeisena (ab ma racje w tym sporze). Wplyw na wynik netto ponad 50 groszy na akcję 4. plus firma w przeciwienstwie do poprzednich lat nie ponosi obecnie duzych wydatkow na inwestycje (to co mialo byc zrobione - baza magazynowa - jest) - swietny wplyw na cash flow. Koniec: to są moje założenia, nie rekomenduje ani do kupna ani do sprzedazy. Co wy myslicie o AB?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -0,37% 39,85 2022-08-17 09:59:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.