Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,70 zł , zmiana od tamtej pory: -45,45%

odporni na spadki

Zgłoś do moderatora
ostatnio u nas nudno na wykresie. ale zauważcie, że mimo lejącej się krwi kurs pozostaje w miarę stabilny - mimo niskiej płynności. Sami długoterminowi akcjonariusze tu siedzą:) Jeszcze jak spółka zacznie wypłacać dywidendy to już w ogóle będzie idealnie
  • odporni na spadki Autor: ~MartinZ
  • Re: odporni na spadki Autor: ~mszpiegu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITREE 0,00% 12,80 2026-02-10 09:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.