Szybciutko wsiadać zaraz odjazd.
Ci którzy wieszczą kolejną emisję, ok, żeby sie opłacała emisja to muszą podbić kurs do 90zł co najmniej.
Ci którzy wieszczą AI i rozwój na nowoczesne technologie i nowe rynki wsiadać nie zatrzymamy sie przed 120zł.
A może to tylko korekta? Jeżeli tak to do 80zł pociagnie.