Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,26 zł , zmiana od tamtej pory: -2,88%

od początku lutego ruszamy

Zgłoś do moderatora
wygląda, że Rockbridge pozbędzie się akcji najpóźniej do końca stycznie i od początku lutego zaczynamy marsz na zupełnie nowe poziomy... 8,9,10 to moim zdaniem w bardzo krótkim terminie...do wiosny może zaatakujemy 11,12 zeta, pułak górny na razie widzę na coś koło 14-15 zeta

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RELPOL 1,33% 6,08 2022-07-01 15:03:35