Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,16 zł , zmiana od tamtej pory: -64,46%

Od jutra znowu do góry

Zgłoś do moderatora
Szkoły i uczelnie ruszą od 1.09 każdy zdrowo myślący inwestor wie że to spowoduje jeszcze większe zapotrzebowanie na środki produkowane przez EXOL. Duży trzyma dziś kurs jak na smyczy ale dłużej nie da rady bo sam by się za bardzo wysypał z akcji. Dziś na zaro a jutro ruszamy na północ, wielu drobnych poczyta i zrozumie że tu będzie można jeszcze dużo zarobić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCEXOL -0,14% 2,90 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.