Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,00 zł , zmiana od tamtej pory: -65,60%

Od jutra ostry zjazd w dół

Zgłoś do moderatora
Niestety, papier pomimo świetnych wyników za I półrocze, obecnie w ogóle nie rośnie. Obroty i zainteresowanie spółką są praktycznie zerowe. Obecna konsolidacja mogłaby dać wybicie i w dół. i w górę. Obawiam się jednak, że wyniki sprzedaży Q3 będą baaaardzo słabe i rozczarowujące. W sumie można się było tego spodziewać, bo mówiono o tym wprost na ostatniej konferencji dla inwestorów - bardzo gorące lato nie zachęca ludzi do wyjazdów za granicę, a z tego głównie żyje Novaturas. Po co jechać do Turcji, czy Grecji, gdy nad Bałtykiem piękne słońce i +30 stopni. Pogoda przyjemniejsza niż na spalonych słońcem wyspach M.Śródziemnego i nie trzeba przepłacać za urlop. Na samej konferencji dla inwestorów odnosiłem wrażenie, że jest to tylko mało istotny problem, ale cały sierpień był także piękny pogodowo i coś mi się wydaje, że pokrzyżowało to całkowicie plany sprzedażowe. I teraz pytanie, czy ktoś wie, czy poza dywidendą są szanse na jakieś inne pozytywne wydarzenia ze strony Novaturas?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVATURAS 1,18% 17,20 2021-07-22 09:39:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.