Kilka dni temu super pozytywne zaskoczenie bo świetne wyniki - wczoraj panika bo fundusze kupowały akcje XTB za prawie 300 milionów ... 15 pewnie kolejna euforia bo akcje cząstkowe będą już dostępne w polsce i niebawem dywidenda itd itp ... niedobrze mi się robi. Lepiej kupić, zakopać, zarabiać co roku wypłaty z dywidend, nie myśleć, nie spekulować, zajomować się własnymi zainteresowaniami - właśnie tak funkcjonują inwestorzy w USA - myślicie, że Buffet z Mungerem spekulują? Siedzą dziesiątki lat na pozycjach i spokojnie odcinają kupony. Po co się tak zamęczać jak polski spekulant? Trigon prognozuje wypłatę ponad 50 w ciągu następnych 10 lat... obecna cena akcji 39 ... dzisiaj też dobierałem - podziękuję sobie za 10 lat