Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,10 zł , zmiana od tamtej pory: 68,51%

Ocalona od zapomnienia? Tak

Zgłoś do moderatora
wygląda, ładne wzrosty.
Przyznam że rozglądałem się również za alternatywą, dywersyfikacją, zróżnicowaniem, przeciwwagą. Moim zdaniem w obecnej sytuacji geopolitycznej coraz większego znaczenia nabierać będą podmioty powiązane z odnawialnymi źródłami energii. Ostatecznym impulsem do odejścia od kopalin wydaje się być potrzeba uniezależnienia energetycznego od Rosji. To woda na młyn dla wszelkich spółek kojarzonych z OZE, ale ja sobie wybrałem konkretnie OZE Capital, być może nie hegemon, jednak po analizie stwierdziłem, że potencjał drzemiący w tym walorze jest imponujący. Aby tylko wymienić obecny kurs który cały czas zbliżony jest do wartości emisyjnej, udziały w innych podmiotach zajmujących się fotowoltaiką czy pompami ciepła, niską kapitalizację i bardzo zachęcająco wyglądające wskaźniki. Bardzo pouczająca analiza OZE Capital umieszczona została na ich bankierowym forum, widać że ktoś przyłożył się by zebrać wartościowe informacje w jednym miejscu. Dla mnie w tym momencie idealna dla dywersyfikacji portfela. Natomiast każdy zrobi z tą informacją to, co uzna za słuszne, bo ostateczna decyzja inwestycyjna zawsze powinna być indywidualna i przemyślana. Ja nabyłem już pakiet OZE Capital obserwuję z ciekawością dalej. Tym bardziej że ostatnie dni pokazują zdrowe zachowanie papieru.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 0,00% 76,00 2023-03-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.