Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,80 zł , zmiana od tamtej pory: -3,67%

Obswrwuje arkusz

Zgłoś do moderatora
Fajnie, że mimo, iż cena za bardzi nie rośnie to jednak ktoś zbiera z prawej. To znaczy, że pilnujący kursu na poziomie 15.80 ma konkurenta. A to dobra wróżba.
  • Obswrwuje arkusz Autor: ~Akcjonariusz_Aillero

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -1,17% 15,22 2025-12-03 16:48:00